Hlučín
Informační a komerční web o městě Hlučíně

1. Junior Disco na Laguně

Restaurace Laguna v roce 2007 spustila spoustu hudebních akcí. Jednou z akcí konanou co 14 dní v neděli je JUNIOR DISCO. Tato akce je především pro malé děti.

klikni pro velký obrázek

Restaurace Laguna v roce 2007 spustila spoustu hudebních akcí. Jednou z akcí konanou co 14 dní v neděli je JUNIOR DISCO. Tato akce je především pro malé děti. Rodiče si můľou posedět u kávy a zatím se jejich děti baví na dětskou hudbu. Další akce je 28.01., 11.02., 25.02.2007 vľdy od 14:00 - 18:00.

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 15.08.2014 | Upraveno: 15.08.2014 | Vložil(a): Michal JAČANIN | Zpět
Mapa města
Webkamery
Snímky se obnovují automaticky po 10 sekundách
Reklama
Naší partneři