Hlučín
Informační a komerční web o městě Hlučíně

Retroblues

Na trhu se objevilo cd kytaristy a zpěváka Petra Dľetra Ritzky. Fotoreportáľ z křestu a něco málo o jeho sólovém albu najdete v článku ...

klikni pro velký obrázek

Všichni příznivci blues a známého kytaristy a zpěváka Petra Dľetra Ritzky z Hlučína se 23. května sešli v klubu 100dola. Společně jsme zde oslavili křest prvního sólového alba Retro blues. Zaplněná hospoda nadšeně aplaudovala, zatímco co kmotr Jirka Zapletal poléval nový cd nosič.
Nálada byla více neľ příjemná. Měli jsme výjmečnou příleľitost poslechnout si známé melodie z křtěného alba, a to exkluzivně v doprovodu harmoniky. Dľetro byl viditelně spokojený a nám bylo jasné proč si právě jej vybrali do výběrového kola pretiľního bluesového festivalu, který se koná v Šumperku.
 
Nové cd s Retro blues bylo nahráno ľivě v dubnu letošního roku. Na posluchače čeká hudební záľitek, v podobě devíti bluesových skladeb. Mezi jinými zde najdete píseň Převracený reľim, Loděnice blues nebo Hlučín blues.
CD si můľete zakoupit za symbolickou cenu 70,- v hospodě 56, nebo nám rovnou napište info@hlucin.com .

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 15.08.2014 | Upraveno: 15.08.2014 | Vložil(a): Michal JAČANIN | Zpět
Mapa města
Webkamery
Snímky se obnovují automaticky po 10 sekundách
Reklama
Naší partneři