Hlučín
Informační a komerční web o městě Hlučíně

Zvu Vás do Nové Restaurace!

Jako správná Vamp jsem nemohla chybět na kolaudaci nové restaurace v Hlučíně na OKD.

klikni pro velký obrázek

Jako správná Vamp jsem nemohla chybět na kolaudaci nové restaurace v Hlučíně na OKD (ČSA 18). Svým způsobem by tahle restaurace chtěla konkurovat Staré Celnici. Jednak svým sortimentem, příjemným prostředím a také lidma.

Do nabídky jídel jsme zatím příliš nenakoukli, ale chystají se pro Vás dopolední meníčka, ale také klasická jídla v širokém sortimentu.

Z nápojů si můľete dát téměř vše, nealko, alko, pivečko i DRINKY (alko, nealko), které nás naprosto uchvátily a i cena zůstává "při zemi".
Pro milovníky zábavy jsou k dispozici kulečníkový stůl, šipky, 2 plazmové televize na sportovní přenosy.

No jak jsme se bavili můľete shlédnout sami. A všem kteří mají chu» na opravdu příjemné posezení v klimatizovaném prostředí (plus pro nekuřáky) - DOPORUČUJU.

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 15.08.2014 | Upraveno: 15.08.2014 | Vložil(a): Michal JAČANIN | Zpět
Mapa města
Webkamery
Snímky se obnovují automaticky po 10 sekundách
Reklama
Naší partneři