Hlučín
Informační a komerční web o městě Hlučíně

Mažoretky z hlučínského MK BALLERISIMA odstartovaly novou sezónu!

Náboru nových členek, který se konal v úterý 8. září v tělocvičně základní školy dr. M. Tyrše v Hlučíně se účastnily bezmála tři desítky mažoretek se svými rodiči.

klikni pro velký obrázek

Přátelská atmosféra, která panovala v tělocvičně, vystavené kostýmy a medaile - to vše mohly zažít a vidět holčičky, které přišly do mažoretek Ballerisimo. Rodiče se dozvěděli užitečné informace o mažoretkovém sportu. Poté dostala děvčátka pasovací listinu. Tím se oficiálně staly členkami tanečního studia se zaměřením na mažoretkový sport - MK BALLERISIMO Hlučín. Na slavnostním zahájení nové sezóny nesměly chybět trenérky studia Karin Wronová, Sára Chovancová a Karolína Kasíková, vedoucí Karin Wronová st. a Marcela Hlinovská, ale také vzácní hosté jako ředitelka ZŠ dr. M. Tyrše paní Ivana Staňková, nebo paní zástupkyně ředitelky školy. Jsme velice rádi, že se v Hlučíně může rozvíjet tak krásný sport, jakým mažoretky jsou a držíme všem malým mažoretkám palce v soutěžní sezóně 2015/2016. Kdo nestihl úterní nábor nemusí zoufat. Mažoretky MK BALLERISIMO přijímají nové členky až do poloviny září. Zájemci se mohou hlásit na emailu mazoretky-ballerisimo@seznam.cz , nebo navštívit trénink v úterý od 16:00 a v pátek od 17:00 na ZŠ dr. M. Tyrše Hlučín. Jsou zvány všechny holčičky s ročníkem narození 2005-2011. Těšíme se! 

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Vloženo: 12.09.2015 | Upraveno: 25.09.2015 | Vložil(a): Michal Jačanin | Zpět
Mapa města
Webkamery
Snímky se obnovují automaticky po 10 sekundách
Reklama
Naší partneři